szukajP.H. POLSIRHURT Borys Tadeusz Borys Jerzy sp.j. z siedzibą w Sieradzu informuje, iż wprowadzony do obrotu wyrób produkcji chińskiej - Zabawka dla dzieci nr 1820 (zabawka trąbka), kod EAN 5899210121026 nie spełnia wymagań dla zabawek określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na nieodpowiedni kształt i rozmiar ustnika grzechotki, co stanowi niebezpieczeństwo uduszenia dziecka w wyniku wewnętrznego zatkania przez część zabawki, zaklinowaną w ustach, gardle lub przy wejściu do dolnych dróg oddechowych. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Fot. Zabawka dla dzieci nr 1820

 

O nas

Jesteśmy czołowym importerem artykułów biurowo-szkolnych i zabawek na rynku polskim. Bierzemy udział w projektowaniu produkcji w krajach Dalekiego Wschodu. Opierając się na dobrych kontaktach z dostawcami importujemy towary w konkurencyjnych cenach.
 
Importujemy szeroki asortyment towarów m.in.: bruliony, zeszyty, kołobruliony, pamiętniki, notesy, papier fotograficzny, długopisy, żelopisy, cienkopisy, markery, zakreślacze, korektory, ołówki, kredki, farby, pędzelki, nożyczki, spinacze, zszywki, obwoluty, taśmy, naklejki, kolorowanki, zabawki pluszowe, zabawki edukacyjne, gry i artykuły sportowe.

Nasze doświadczenie i konkurencyjne ceny pozwalają nam eksportować towary do kilku krajów Europy.

Zapraszamy do naszej firmy. Będzie nam miło widzieć Państwa w gronie naszych klientów.


Kontakt:

P.H. Polsirhurt s.j.

98-200 Sieradz, ul Sarańska 6M

- dział zamówień: tel.fax. 43 822 42 64, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

- księgowość:  tel./fax 43 822 50 72, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Przedstawicieli firm zainteresowanych naszymi produktami zapraszamy na początek do wypełnienia formularza kontaktowego.

Free business joomla templates